Par mums

 SIA "Grencis un Partneri" ir neliels uzņēmums, kas dibināts  2001. gadā ar mērķi paildzināt dzinēja pilnvērtīgu kalpošanas mūžu  dodot tam otro elpu jeb atdzimšanu no jauna. Līdzīgi kā cilvēkam sirds , dzinējs ir pats svarīgākais un viens no vissarežģītākajiem agregātiem , tādēļ mūsu misija ir saremontēt to tik kvalitatīvi , cik vien tas ir iespējams, izmantojot uzkrāto pieredzi un jaunākās tehnoloģijas, lai  auto , komerctransports ,vai traktors kalpotu ilgi jo ilgi.

 Kā blakusnozare motoru remontam jau vairāk kā 10 gadus ir tūrisms – piedāvājam ekskursijas latviešu, krievu , vācu un angļu valodās  gan tūristu grupām no ārvalstīm, gan vietējiem interesentiem. Labprāt strādājam arī ar bērniem dažādās vecuma grupās. Sadarbība notiek ar vietējām skolām un bērnudārziem.

Mūsu klienti:

Sadarbojamies gan ar individuālajiem klientiem , gan ar juridiskajām personām. Daudzu gadu garumā ir izveidojusies laba sadarbība ar  autoservisiem , remontu centriem , ceļu būves firmām , transporta uzņēmumiem,   zemnieku saimniecībām .

Rezerves daļu piegādes jomā sadarbojames gan ar vietējām firmām , gan arī saņemam kvalitatīvas  rezerves daļas no Vācijas , MS Motorservice International.